Mám zájem o tyto služby

 

Vybrat soubor
Soubor nevybrán (pdf, doc, docx, xls, xlsx)

Atypické koupelny a wellnessVneste do vaší koupelny moderní design a praktičnost

Chcete mít originální a moderní sprchový kout nebo vanovou zástěnu? Obraťte se na nás. Provádíme dodávky a montáž atypických sprchových koutů a vanových zástěn na míru vašim přáním a požadavkům. Skleněné sprchové kouty a vanové zástěny jsou krásné a vykouzlí z vaší koupelny výjimečné místo. Dokonale podtrhnou styl vašeho bydlení a dodají mu pocit exkluzivity. 

 

 

Zajistíme komplexní služby realizací atypických sprchových koutů a vanových zástěn na míru. Kontaktujte nás.


Současně výhodou skleněných sprchových koutů a vanových zástěn je jejich praktičnost. Prosvětlí tmavší koupelny a opticky zvětší prostor. Sprchové kouty a vanové zástěny ze skla se hodí do všech interiérů - bytů, rodinných domů, hotelů, penzionů či firem. Zajisté oceníte i dlouhou životnost, odolnost a snadnou údržbu. Nechte se inspirovat v referencích a vsaďte na originální a atypické řešení sprchových koutů a vanových zástěn na míru od naší společnosti
 

6 důvodů, proč si pořídit sprchové kouty a vanové zástěny od naší společnosti:

 

Zajistíme komplexní služby dle vašich individuálních požadavků

Nabízíme komplexní služby realizací atypických sprchových koutů a vanových zástěn, skleněných stěn či skleněných dveří na míru. Vypracujeme cenovou nabídku, zúčastníme se výběrových řízení, zpracujeme dokumentaci, provedeme dodávku a montáž celoskleněných konstrukcí.

Rádi vám poradíme a navrhneme to nejoptimálnější řešení, překážkou pro nás nejsou ani skleněné prvky atypických rozměrů a požadavků. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, je pro nás důležité poznat Vaše přání a požadavky na řešení. Naše řešení tak vyhoví Vašim náročným požadavkům jak ve způsobu provedení, tak i v kvalitě provedené práce.  

 

Fotogalerie referenčních zakázek sprchových koutů a vanových zástěn:
Top