Mám zájem o tyto služby

 

Vybrat soubor
Soubor nevybrán (pdf, doc, docx, xls, xlsx)

Skleněné stěny

 

Vdechněte vašemu interiéru nový život

Celoskleněné stěny jsou praktické a krásné.

Celoskleněné stěny se stávají stále oblíbenějším a využívanějším prvkem uplatňující se při řešení bytových i nebytových prostor. Moderní design stěn je nejen krásný, ale také praktický. Celoskleněné stěny zkrášlí prostor vaší firmy či vašeho domova a stanou se jeho jedinečným a atraktivním prvkem.  Zvýrazní vaší originalitu a podtrhnou vaši image. 

Současné celoskleněné stěny promění tmavé prostory v oázy plné světla a harmonicky je spojí či decentně oddělí. Tyto konstrukce jsou vhodné pro všechny typy interiérů a exteriérů, veřejných a výstavních prostor, dokonale zvýrazní průčelí prodejen, restaurací, obchodních domů, bank či hotelů. Samozřejmostí je stěny možné vybavit posuvnými, nebo otočnými dveří. Podívejte se na naše reference a nechte se inspirovat.
 

Nabízíme komplexní služby skleněných stěn na míru. Kontaktujte nás.

 

7 důvodů, proč si pořídit stěny ze skla:

 

Pomůžeme vám s vašimi individuálními požadavky na skleněné stěny

Nabízíme komplexní služby realizací skleněných stěn, skleněných dveří či atypických sprchových koutů a vanových zástěn na míru. Vypracujeme cenovou nabídku, zúčastníme se výběrových řízení, zpracujeme dokumentaci, provedeme dodávku a montáž celoskleněných konstrukcí. Rádi vám poradíme s vhodným výběrem skla, dekoru či kování, překážkou pro nás nejsou ani skleněné stěny atypických rozměrů a požadavků. 

Pro realizaci používáme 100% bezpečné tvrzené sklo. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, je pro nás důležité poznat vaše přání a požadavky na řešení. Naše řešení tak vyhoví vašim náročným požadavkům jak ve způsobu provedení, tak i v kvalitě provedené práce.  

 

Fotogalerie realizací skleněných stěn:

 

Top