O společnosti

PROFI GLASS SOLUTION s.r.o.
 


Provádíme dodávky celoskleněných konstrukcí na míru

Provádíme dodávku a montáž samonosných bezrámových, celoskleněných konstrukcí z bezpečnostních kalených a lepených skel, které se v současné době stále více uplatňují při řešení reprezentačních i bytových prostor.Tato nabídka je určena nejenom firmám, ale všem,  kteří chtějí ozvláštnit svůj dům, byt či koupelnu

Dveře

V široké škále provedení nabízíme montáž bezrámových skleněných dveří do stávajících ocelových a dřevěných zárubní, nebo jejich montáž pouze do stavebních otvorů bez jakékoliv zárubně či rámu v kombinaci například s nadsvětlíkem. Samozřejmostí jsou jak dveře otočné a kyvné, tak posuvné i plně automatické s vlastním pohonem, které se uplatňují hlavně v komerčních prostorách. Není problém systém vybavit pohybovými čidly, dálkovým ovladačem, nebo třeba novinkou společnosti Assa Abloy na kontrolu vstupu digitálním dotykovým zámkem Shine, který se odemyká pomocí PINu, nebo přístupových čipů.

Celoskleněné dělící stěny

Skleněná stěna je nadčasový prvek, který v sobě kombinuje minimalismus, funkčnost a eleganci. Do Vašich kanceláří, či domácností propustí 100% světla, ale přitom zachová dost soukromí. Stěny lze samozřejmě kombinovat s kterýmikoliv dveřmi z naší nabídky. Naše specializace je opět na bezrámové provedení, kdy jsou kotvící profily dovedně ukryty v podlahách, podhledech a stěnách, nebo opláštěny kryty například z nerezových profilů.

Stěny lze potsiknout jakoukoliv barvou, vzorem, či fotografií. žádaným provedením je sklo s imitací pískování, nebo mléčné sklo. Úplnou novinkou je inteligentní sklo, které se v okamžiku změní z čirého na neprůhledné sklo.

Ať už potřebujete dodat exkluzivitu Vašemu pracovišti a rozhodnete se pro prosklenou jednací místnost, či boxy do prostor, kde pracuje více lidí, skleněné stěny jsou to pravé.

A použití skleněných stěn v domácnostech jen podtrhnou Vaši image.

Koupelny a wellness

Dále pro Vás zajistíme i realizaci atypických sprchových koutů a koupelnových stěn pro Vaše oázy relaxu a očisty. Samozřejmě dodáme i dveře do Vašich saun a wellness. Kombinací pevných stěn, otočných či posuvných dveří prosvětlíme Vaše koupelny a s použitím těch nejkvalitnějších kování prémiových výrobců jim dodáme naprosto exkluzivní a jedinečný vzhled.

Schody a zábradlí

Pochozí sklo si již našlo cestu nejen do komerčních prostor, ale i Vašich domácností. Ať už se rozhodnete pro prosklené schodišťové stupně, či celoskleněné schodiště, které vhodně doplníme skleněným zábradlím, vdechnete prostorům, v nichž jsou umístěny, zcela nový život.

Dalším prvkem může být i skleněné zábradlí francouzských oken. Inspirujte se v naši galerii.

Zádveří, závětří, markýzy a přístřešky

Prší Vám do vchodových dveří? Fouká Vám na posezení za domem? Chcete si prodloužit sezonu na terase? Pak jsou skleněné konstrukce tou správnou volbou. Je dobré počítat se skleněným přístřeškem již při návrhu domu, ale máme technologická řešení pro dodatečnou montáž do fasád bez porušení izolace.

Skleněné přístřešky a markýzy se hodí nejen do moderních domů, ale svým minimalistickým dojmem vhodně doplní i fasádu historické budovy.

 

Kvalita a exkluzivita

To jsou charakteristické znaky naší nabídky celoskleněných prvků, které zvýrazní Vaši originalitu a podtrhnou Váš image. Tyto konstrukce jsou vhodné pro všechny typy interiérů a exteriérů, veřejných a výstavních prostor, zvýrazní průčelí prodejen, restaurací, obchodních domů, bank a hotelů.

Dokážeme proměnit tmavé prostory v oázy plné světla a zároveň je harmonicky spojit (čirá skla) nebo decentně oddělit (ornamentní skla) tak, že jsou vidět jenom siluety. Celoskleněné prvky vdechnou vašim prostorám nový život! Nechte se inspirovat našimi referencemi a zkrášlete si vaše prostory i vy.


Vyhovíme vašim individuálním požadavkům

 Naším hlavním cílem jsou výrobky a služby, které vyhoví všem individuálním požadavkům architektů, projektantů a investorů jak ve způsobu provedení, tak i v kvalitě odvedené práce. V případe, že projevíte zájem, jsme připraveni zpracovat cenovou nabídku, nebo se účastnit výběrových řízení dle Vašich potřeb a požadavků. Neváhejte a kontaktujte nás, jsme připraveni vám pomoct.

 

 

O společnostiO společnostiO společnosti
Top