OC NÁKUPNÍ GALERIE MYSLBEK, Praha

NÁKUPNÍ GALERIE MYSLBEK, PRAHA

Lokalita / Place: Praha 1, Na Příkopě, Ovocný trh

Investor: MYSLBEK, a.s.

Hlavní dodavatel / Main contractor: NEVŠÍMAL, a.s.

Projektant / Project Architect: CMC Architects

Rozsah / Extent: skleněná příčka v 1.NP, skleněné výkladce pro instalaci reklamy nájemců

 

Nákupní galerie Myslbek letos slaví dvacet let své existence a dárkem, který si nadělila, je celkový remodelling interiéru i exteriéru, o který se postarala architektonická kancelář CMC Architects a na kterém se podílela i naše společnost. Rekonstrukce byla dokončena v polovině července 2016 a návštěvníci se mimo jiné mohou těšit i na největší skleněnou instalaci ve střední Evropě, kterou speciálně pro tuto pražskou nákupní pasáž navrhl Maxim Velčovský z designérského studia Lasvit.

Celkové pojetí rekonstrukce Myslbeku vychází z dlouholeté tradice pasáží v centru Prahy. V rámci přestavby se design nákupní galerie vrací zpět ke kořenům a dochází k obnově propojení budovy s jejím názvem. Rekonstrukcí prošly oba vstupní portály, které získaly nový elegantní facelift a také svítící logo na fasádě průčelí. Nový dynamický a zároveň kompaktní vzhled interiéru zajistí obklady sloupů bílým sklem, zrcadlící podhled a jednotné prezentační plochy pro nájemce, které dodala naše společnost. Dále jsme v prvním patře instalovali skleněnou dělící stěnu pro nerušený výhled z restaurací na pasáž, směřující na ulici Na Příkopě.  

Z důvodu velkého formátu a váhy skel pro jednotlivé výkladce jsme použili k instalaci i vysokozdvižné plošiny a špičkový minijeřáb Maeda MC 285 s kterým, byla montáž všech 24 skel otázkou chvíle.

 

Top